Kelebekler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş geldiniz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mükemmel sonuç

2 posters
YazarMesaj
*[mmelikee]*
Admin
Admin
*[mmelikee]*

Mükemmel sonuç Empty
MesajKonu: Mükemmel sonuç   Mükemmel sonuç EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 3:29 pm

Mükemmel sonuç Mukemmelsonuc1150cpg9

Oyuncular:
Erika Christensen
Chris Evans
Bryan Greenberg
Scarlett Johansson
Darius Miles Yönetmen:
Brian Robbins
Senaryo:
Mark Schwahn, Marc Hyman, Jon Zack

Yönetmen:
Brian Robbins
Senaryo:
Mark Schwahn, Marc Hyman, Jon Zack

Açıklama:Lise son sınıf öğrencisi Kyle’ın geleceğe yönelik büyük hayalleri vardır. Kaliteli bir üniversitede mimarlık eğitimi almak istemektedir. Ancak okulda girdiği SAT sınavlarında elde ettiği dereceler berbattır. Bunun üzerine zekice bir plan geliştirir. Sınav sorularının saklandığı binaya gizlice girerek yanıtları alacaktır. Planı başarılı olduğu takdirde sadece yanıtları ele geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda geleceğinin de anahtarına sahip olacaktır. Ancak bu zor işi başarmak için öncelikle ekibini kurmak zorundadır.

Kyle’ın kurduğu ekibin başını okuldaki en iyi arkadaşı Matty çeker. Onun hayallerini de, kız arkadaşının devam ettiği Maryland Üniversitesi süslemektedir. Ancak test sonuçları öylesine kötüdür ki, başvuru yaptığı takdirde reddediliğini bildiren bir mektup alması kesin gibidir.

Kyle’ın ekibindeki ikinci arkadaşı sarışın bir kız olan Anna’dır. Ailesinin uygun gördüğü okula başvurması için SAT notları yeterlidir. Ancak o güne kadar hep ailesinin beklentileri doğrultusunda yaşamaktan bıkmış usanmıştır.

Anna ekibe Desmond’u getirir. Basketbolcu bir genç olan Desmond, önceliği eğitimine verecek ve okulu bittikten sonra NBA hayalleri kuracak kadar zekidir. Ancak sahalardaki başarısını SAT’te gösteremediği için birçok üniversitenin reddedeceği bellidir.

Ekibin üyelerinden birisi de Francesca’dır. Babasının test merkezi binasında çalışması nedeniyle binaya girişi Francesca sağlayacaktır. Ekibin bir de zoraki üyesi vardır. Tuvalette sigara içerken plana kulak misafiri olan Roy’u da ekibe almak zorunda kalırlar.

Benim bildiğim kadarıyla tv'da 2 kere yayınlandı.Ben de 2 kere izledeim. Smile Çok güzel bir film.
http://kelebekler.forummum.com
♥Emma♥

♥Emma♥

Mükemmel sonuç Empty
MesajKonu: Geri: Mükemmel sonuç   Mükemmel sonuç EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:36 am

İzlemedim. Ama izlemeyi düşünüyorum eğer bulursam Smile Teşekkürler

Mükemmel sonuç
1 sayfadaki 1 sayfası